Forum Honda Suwałki Team Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Czy to aby na pewno doby pomysł?

Odpowiedz do tematu    Forum Honda Suwałki Team Strona Główna » Warsztat Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Czy to aby na pewno doby pomysł?
Autor Wiadomość
akcent
Forumowicz
Forumowicz

Post Czy to aby na pewno doby pomysł? Odpowiedz z cytatem
Chce trochę rozpropagować swój warsztat. Nie chodzi mi jednak o reklamę czy coś w tym stylu, ale raczej o jakieś fajne gadżety dla klientów. Nie wiem tak do końca co to by mogło być. Może długopisy lub jakieś breloczki? Wstępnie zainteresował mnie na przykład druk 3d o którym przeczytałem m.in. tutaj: http://fabrykareklamy.pro/pl/ Chciałbym nie popadać w jakiś schemat i też - o ile to możliwe - zaskoczyć klientów i odróżnić się na tle konkurencji. Sam lubię dostawać takie gadżety, tym bardziej jak są praktyczne. Co to dokładnie mogłoby być? Może macie jakieś swoje typy? Szukam pomysłu na innych forach motoryzacyjnych, ale tam się raczej powtarza to co juz znam, szukam jednak czegoś oryginalnego. A może idę w zlym kierunku i lepszym wyjściem jest np. okresowy rabat na usługi lub coś podobnego? Jak uważacie? Ciekaw jestem opinii stałych bywalców warsztatów samochodowych.
Sro Lip 12, 2017 21:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 12, 2017 21:03

Odpowiedz do tematu    Forum Honda Suwałki Team Strona Główna » Warsztat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: